İstanbul, Türkiye

Temse, Belçika

vionna@ysrcollection.com

hakkımızda

VIONNA FURNITURE

Dekorasyon çözümleri

Vionna Furniture olarak; dünya mobilya trendlerini, özgün tasarım anlayışıyla harmanlayarak üst düzey dekorasyon çözümleri sunmaktayız.

Yaratıcı

Özgün ve yaratıcı tasarımların öncüsü olan olarak, koleksiyonlarında izlediği modern ve yenilikçi çizgi ile alışılmışın dışına çıkmaktayız. Sunduğumuz şık dekorasyon çözümleri ile hem müşterilerinin hem de sektörün takdirini kazanmaya devam etmekteyiz.

Tutkulu

Vionna Furniture olarak, kökleri 1980 yılına kadar uzanan ve mobilyaya duyulan tutkuyla ortaya çıkan bir markayız. İşini aşkla yapan ekibi ve 30 yılı aşkın tecrübesinden aldığı güçle tasarımda fark yaratan mobilyalar üretmekteyiz.

Neden VIONNA FURNITURE?

En iyisini sunuyoruz

Vionna Furniture bünyesinde tecrübemizden aldığımız güç ve yeniliklerden aldığımız ilhamla özenli, hızlı, özgün ve kusursuz tasarım çözümleri sunmaktayız.

özenli

Projelerimizde her şeyi en ince ayrıntısına kadar planlıyoruz.

Hızlı

Zamanı yönetimi ile kaliteli ve hızlı çözümler sunuyoruz.

özgün

Taklit eden değil taklit edilen tasarımlar üretiyoruz.

Kusursuz

Projenizin muhteşem olması için kusursuz çalışıyoruz.

0 +
YILLIK TECRÜBE
0 +
BAŞARIYLA TAMAMLAMIŞ PROJE

İHTİYACINIZ OLAN HER ŞEY

VIONNA FURNITURE FARKIYLA

İstanbul’da bulunan fabrikamızda bir yaşam alanında ihtiyaç duyulabilecek her türlü mobilyayı üretebilme kapasitesine sahibiz. Otel, restaurant, cafe, okul, hastane ve ev gibi gerek kurumsal gerekse özel mekanlar için yüksek kaliteli malzemeler ve profesyonel kadromuzla şık ve uzun ömürlü mobilyalar üretmekteyiz.

Referanslarımız

İş sürecini profesyonel bir şekilde yürütüp müşterilerimize en iyisini sunmaktayız. 

tasarım çözümlerine mi ihtiyacınız var?